Бағда Сағынайқызы Жұмақанованың философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге ұсынылған диссертация жұмысын қорғауы өтеді

28.05.2024

«С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ 6D110400 – «Фармация» мамандығы бойынша PhD докторант Бағда Сағынайқызы Жұмақанованың философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге «Thymus L. Өсімдігінің кейбір түрлеріне фитохимиялық талдау және жаңа фитосубстанция алу» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

Диссертация «С.Ж. Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ Фармация мектебі базасында орындалған.
Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.
Қорғау қазақ тілінде.

• Ресми рецензенттер:
    Ордабаева Сауле Кутымовна – фарм.ғ.д., профессор, фармацевтикалық және токсикологиялық химия кафедрасының меңгерушісі, «Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы» АҚ, (Шымкент қ., ҚР);
  • Шукирбекова Алма Боранбековна – фарм.ғ.д., профессор, фармацевтикалық пәндер кафедрасының меңгерушісі, «Астана медицина университеті» КеАҚ (Астана қ., ҚР).

Ғылыми кеңесшілері:

• Сакипова Зуриядда Бектемировна – фарм.ғ.д., профессор, «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ, Фармация мектебінің деканы, (Алматы қ., ҚР);
  • Кесикова Алия Аманбаевна – фарм.ғ.к., «Абботт Казахстан» ЖШС тіркеу менеджері, (Алматы қ., ҚР).

Шетелдік ғылыми кеңесшілер:

• Anna Malm – фарм.ғ.д. профессор, Люблин Медициналық университетінің микробиология кафедрасының меңгерушісі, (Люблин қ., Польша);
  • Krystyna Skalicka-Woźniak — PhD, Люблин қаласы медицина университетінің профессоры, (Люблин қ., Польша).

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

• Кисличенко Вікторія Сергіївна – фарм.ғ.д., профессор, фармакогнозия және нутрициология кафедрасының меңгерушісі, Ұлттық фармацевтикалық университет, (Харьков қ., Украина);
  • Ибрагимова Лилия Николаевна – фарм.ғ.к., қауымдастырылған профессор, инженерлік пәндер және тиісті практикалар кафедрасының профессоры, «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ, (Алматы қ., ҚР);
  • Бошкаева Асыл Кенесовна – фарм.ғ.д., қауымдастырылған профессор, фармацевтикалық және токсикологиялық химия, фармакогнозия және ботаника кафедрасының профессор м.а., «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ, (Алматы қ., ҚР);
  • Амирханова Ақерке Шиынкуловна – PhD, фармацевтикалық технология кафедрасының доценті, «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ, (Алматы қ., ҚР).

Қорғау маусым айының 29-жұлдызында 2024 жылы сағ. 10.00-де «С.Ж. Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті» ҚеАҚ 6D110400, 8D10102, 8D140-«Фармация», 6D074800, 8D07201, 8D119- «Фармацевтикалық өндipic технологиясы» мамандықтары бойынша Диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, 3-қабат, кіші конференц-зал.

Zoom конференциясына сілтеме: https://us06web.zoom.us/j/87254402756?pwd=CG6E9uqrQ2vd2nisWFQ7CIdzOC7WjV.1

Конференция идентификаторы: 872 5440 2756

Қолжетімділік коды: 12345678

Аннотация_Жұмақанова Б.С. каз

Аннотация_Жұмақанова Б.С. рус

Аннотация _ Жұмақанова Б.С. англ

Диссертациялық жұмыс_Жұмақанова Б.С.

Қорытынды ЖЭК

Ғылыми еңбектер тізімі_Жұмақанова Б.С.

Ғылыми кеңесшінің пікірі_Сакипова З.Б.

Ғылыми кеңесшінің пікірі_ Кесикова А.А.

Шетелдік кеңесшінің пікірі_Anna Malm

Шетелдік кеңесшінің пікірі_Krystyna Skalicka-Woźniak

Бұйрық ресми рецензенттерді бекіту туралы Жұмақанова

Бұйрық уақытша кеңес мүшелерін бекіту туралы Жұмақанова