Меруерт Ералиевна Амантаеваның философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге ұсынылған диссертация жұмысын қорғауы өтеді

28.05.2024

«С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ 6D110400 – «Фармация» мамандығы бойынша PhD докторант Меруерт Ералиевна Амантаеваның философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге «Қаратау көкбасының (Eryngium karatavicum Iljin) фармакогнозиялық зерттеуі және оның негізінде фитосубстанция алу» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

Диссертация «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ Фармация мектебі базасында орындалған.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау қазақ тілінде.

Ресми рецензенттер:

• Атажанова Гаянэ Абдулхакимовна – х.ғ.д., Фармация мектебінің профессор-зерттеушісі, «Қарағанды медициналық университеті» КеАҚ, (Қарағанды қ., ҚР);
  • Картбаева Эльмира Бекболовна – PhD, Іргелі медицина кафедрасының доцент м.а., «Әль-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университеті» КеАҚ, (Алматы қ., ҚР).

Ғылыми кеңесшілері:

• Кожанова Калданай Каржауовна – фарм.ғ.к., қауымдастырылған профессор, «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ, инженерлік пәндер және тиісті практикалар кафедрасының меңгерушісі, (Алматы қ., ҚР).

Шетелдік ғылыми кеңесшілер:

• Ева Полежак – PhD, профессор, Люблин медицина университеті, (Люблин қ., Польша).

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

• Павел Мучай – фарм.ғ.д., профессор, фармакогнозия және ботаника кафедрасының меңгерушісі, Коменск университеті, (Братислава қ., Словакия);
  • Ордабаева Сауле Кутымовна – фарм.ғ.д., профессор, фармацевтикалық және токсикологиялық химия кафедрасының меңгерушісі, «Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы» АҚ, (Шымкент қ., ҚР);
  • Джумагазиева Ардак Бисенбаевна – PhD, микробиология лабораториясының меңгерушісі, «Инфекцияға қарсы препараттардың ғылыми орталығы» АҚ, (Алматы қ., ҚР);
  • Маматова Алия Серикжановна – PhD, микробиология, вирусология кафедрасының доценті, «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ, (Алматы қ., ҚР).

Қорғау маусым айының 29-жұлдызында 2024 жылы сағ. 13.00-де «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» ҚеАҚ 6D110400, 8D10102, 8D140-«Фармация», 6D074800, 8D07201, 8D119- «Фармацевтикалық өндipic технологиясы» мамандықтары бойынша Диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, 3-қабат, кіші конференц-зал.

Zoom конференциясына сілтеме: https://us06web.zoom.us/j/83731719246?pwd=eubgIsq7rib63yhfWcU8Pab1pFpqpA.1

Конференция идентификаторы: 837 3171 9246

Қолжетімділік коды: 12345678

Аннотация ағылшынша

Аннотация қазақша

Аннотация орысша

Диссертация_Амантаева_М.Е.

ЖЭК қорытындысы

Ғылыми еңбектер тізімі Амантаева

Ғылыми кеңесші пікірі Кожанова К.К.

Шетелдік кеңесші пікірі Ева Полежак

Бұйрық ресми рецензенттерді бекіту туралы Амантаева

Бұйрық уақытша кеңес мүшелерін бекіту туралы Амантаева

Ресми рецензент Картбаева Э.Б. рецензиясы